Türkiye’nin Tüm Havalimanlarına Araç Teslimi

Türkiyede’ki bütün hava limanlarına 365 gün (7/24) araç teslimi yapılmaktadır.

Günlük Şoförlü Araç Kiralama

Konuklarınızı toplantılarına, gün içinde veya akşam randevularına konforlu sorunsuz bir şekilde ulaşabilmeleri için, yabancı dil bilen tecrübeli şoförlerimiz eşliğinde VIP,4×4 jeep ve lüks araçlarımızı kiralayabilirsiniz.

Lüx Araç Kiralama

Konferans, toplantı, fuar ve özel davetlerinizde veya çok değer verdiğiniz konuklarınız için, ihtiyaç duyacağınız yabancı dil bilen, iyi eğitim almış şoförlerle lüks araçları Three Star Rent a Car aracılığıyla kiralayabilirsiniz.

Çocuk Koltuğu

İstenildiği takdirde Three star rent a car’dan araç kiralarken günlük 3.00 TL+KDV ücret karşılığında  çocuk koltuğu kiralayabilirsiniz.

Navigasyon

Three Star Rent a Car’ in yeni servisi ile kaybolmak artık çok zor! İstenildiği takdirde Three Star Rent a Car’dan araç kiralarken günlük  3.00 TL+ KDV ücret karşılığında nevigasyon cihazı kiralayabilirsiniz.  

Port Bagaj

İstenildiği takdirde Three star rent a car’dan araç kiralarken günlük 15 TL + KDV ücret karşılığında port bagaj kiralayabilirsiniz. 

Kurumsal Satış

Three Star Rent a Car’i tercih eden kurumsal müşteriler uygulanan özel fiyatlar ile etkili bütçe yönetimi sağlarlar.Three Star Rent a Car’in yeni ve bakımlı araçları ile güven içinde seyahat etmek için siz de aramıza katılın, siz de kazanın.

7/24 Destek Hattı

Kiralama süresince meydana gelebilecek acil, öngörülemeyen kaza veya bütün durumlar ile ilgili olarak Three Star Rent a Car’in 365 gün 7/24 Tam Destek Hattı’nı arayabilirsiniz.

7/24 DESTEK HATTI – +90 212 255 4 222